O nás

Vítejte na stránkách stavebně obchodní společnosti VIMAT s.r.o.

Historie naší stavebně obchodní společnosti VIMAT s.r.o. sahá až do roku 1992.

Hlavní náplní naší pracovní činnosti jsou montáže sádrokartonových konstrukcí – předsazených stěn, mezibytových příček, podhledů, podkrovních prostor a v poslední době i izolování a zateplování rodinných či bytových domů. Ve všech těchto činnostech se můžeme pochlubit mnoholetými profesními zkušenostmi, o které se s Vámi rádi podělíme.

Spoluprací s osvědčenými projektovými firmami, odbornými dodavateli a hlavně zručnými montéry, jsme docílili komplexní služby pro zákazníky. Naší prioritou je předání profesionální a kvalitní stavební práce. Zakládáme si na kvalitě, profesionalitě, zkušenosti a spolehlivosti.

Naše společnost patří mezi certifikované firmy v programu Zelená úsporám, programem vyhlášeným SFŽP v oblasti ochrany životního prostředí.

Jsme certifikovaná firma nejen v oblasti dodávek stavebních prací, tj. realizační, ale i jako dodavatel stavebních materiálů, potřebných pro zateplování.

Jednou z našich hlavních činností je také provoz stavebnin na Praze 5 - Radotín, kde zákazníkům nabízíme ucelený sortiment - navštivte naše stavebniny. Překvapí Vás nízké ceny, profesionální personál a především velké množství materiálů skladem.

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
Výpadová 1519/12a, 153 00 Praha 5–Radotín 257 811 801 radotin@vimat.cz