Výhodný nákup stavebních materiálů za bezkonkurenční ceny Prodejna
Stavební činnost

Stavební činnost

Systém vnitřní suché výstavby – sádrokartonové příčky, sádrokartonové předstěny, sádrokartonové a minerální podhledy, sádrokartonové obklady na konstrukce nebo obklady lepené na porobeton, je dnes považován za standardní typ vnitřní úpravy interiérů. Ze sádrokartonu lze modelovat různé tvary – oblouky, elipsy; sádrokarton lze upravit do konečné podoby malováním, lakováním, tapetováním, sádrokarton lze použít i jako podklad pro keramické obklady, lze aplikovat tenkovrstvé nebo strukturované omítky na minerální nebo syntetické bázi.

Zároveň s tím v současné době společnost rozvíjí montáže zateplených kontaktních fasád. Zateplené fasády společnost realizuje jak  z expandovaného polystyrenu tak i z vláknitých izolací. Kontaktní zateplené fasády jsme realizovali již v první polovině 90-tých let v Německu a nyní i s ohledem na program „Zelená úsporám“ se k těmto činnostem společnost vrací. Zateplené fasády realizujeme přímo pro konečného zákazníka a to od malých rodinných domů po velké bytové a komerční objekty.

Společnost VIMAT s.r.o. se podílela na realizaci řady projektů, kde byla významným partnerem velkých stavebních firem. Pro základní přehled lze v rychlosti jmenovat společnosti jako jsou Metrostav a.s., Syner a.s., VCES a.s., BAK a.s., KONSIT s.r.o.,  HB REAVIS Management CZ s.r.o., MAX GROUP s.r.o.,  nebo Strabag a.s., Vinci a.s. a řadu dalších menších firem, případně privátních investorů. S využitím našich zkušeností a kvalitní práce byla provedena celá řada projektů - novostavby, administrativní budovy, bytové domy, rekonstrukce stávajících objektů, půdní byty, interiéry obchodů, učebny, ateliéry a další prostory. Více informací o realizovaných stavebních projektech najdete na stránce firmy Mramorka.

Stavebniny VIMAT
Praha 5 - Radotín:

Stavebniny VIMAT
Výpadová 12a
153 00 Praha 5 - Radotín
257810606

257 810 606 vimat@vimat.cz

Naši partneři